Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Terug

19
november 2025
om 18:30
tot
19:30

Meet & greet Jorrit de Klerk

in Drachten, georganiseerd door Bibliotheek Drachten


Live op locatie
Gratis toegang

Aanwezige auteurs

Over het evenement

Jorrit de Klerk woont in Harlingen en is schrijver en verteller van spannende verhalen. Hij schreef mee aan de NPO Zapp-serie Broodje Aap. In 2024 verscheen zijn eerste jeugdboek, De Friese mummieroof. Het boek gaat over een mysterieuze kerk in Wiuwert. Mensen die daar begraven zijn, veranderen in mummies! Hoofdpersoon Anna, die in Wiuwert op vakantie is, ziet iets verdachts in de kerk. Kom luisteren naar Jorrit die vertelt over het boek!

Je vindt het werk van Jorrit de Klerk in boeken, verhalenbundels, tijdschriften en online. Hij is winnaar van de Harland Award voor het beste Nederlandse fantasy/sciencefictionverhaal en was genomineerd voor de Zilveren Strop. Zijn jeugdboek De Friese mummieroof verscheen bij Uitgeverij Afûk.

Deze meet & greet maakt deel uit van de Week van de Beste Bieb. Gratis kaarten kun je reserveren vanaf 27 oktober.

Locatie

Bibliotheek Drachten
Museumplein 1 https://www.bibliotheekdrachten.nl/

Delen

Reacties op: Meet & greet Jorrit de Klerk

Affiche

Een affiche toevoegen? Gebruik dit formulier.

Meer informatie

Aanmelden via Website

Website

Boeken

Een evenement aanpassen? Gebruik dit formulier.