Advertentie
Last astronaut

Last astronaut

0
Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 0 Favoriet 0 Recensies 0
Thrillers & Spanning   Topics 0
The Last Astronaut is a tense and thrilling science fiction adventure, perfect for fans of The Martian, Arrival and Interstellar. A huge alien object has appeared above the Earth and the fate of humanity now rests in the hands of Sally Jensen, the last astronaut . . .
Genre
Sciencefiction & Fantasy , Thrillers & Spanning
Aantal pagina’s
384
Uitgeverij
Little, Brown
Laatste editie
23 juli 2019
ISBN
9780356512297
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic