Alles op het spel

38

Lijsten 1 Spots 2

Sophie Hannah ‘Alles op het spel’ is de nieuwe thriller van de koningin van de Britse spanning. Naast haar serie met Charlie & Simon in de hoofdrol, is ‘Alles op het spel’ een standalone. Sophie Hannah schreef de meest recente ‘Agatha Christie-boeken’ en is ideal voor de fans van Nicci French en SJ Watson.

Justine verhuist met haar gezin naar een prachtig huis in Devon. Kort na de verhuizing begint haar dochter Ellen zich steeds meer terug te trekken, zeker nadat haar nieuwe BFF George geschorst is van school. Justine probeert het hoofd van de school te bewegen de schorsing ongedaan te maken, maar komt erachter dat er helemaal geen sprake is van een schorsing. Sterker nog… er ís helemaal geen George.

Dan beginnen de vreemde telefoontjes. Iemand probeert Justine ervan te overtuigen dat zij en Justine een gedeeld traumatisch verleden hebben. Justine heeft echter geen idee waar ze het over heeft. Wanneer de vrouw vertelt over drie graven, qua afmetingen bestemd voor twee volwassenen en een kind, begint Justine te vrezen voor de veiligheid van haar gezin. De politie kan niets doen met haar vage omschrijvingen, en Justine zal zelf achter de waarheid moeten komen. Maar daartoe zal ze eerst moeten uitvinden wie de anonieme beller is...

Verschenen in
Genre
Thrillers & Spanning
Aantal pagina’s
464
Laatste editie
13 september 2016
Uitgeverij
De Fontein Romans & Spanning
ISBN
9789026140365 , 9789026140372 , 9789026140372 , 9789026140372

Discussieer mee in de Hebban Leesclub

Door lezers

Er was eens... / Challenge week 39 en 40
11 oktober 2016 9 reacties
We Love Crime / Thrillers September 2016
31 augustus 2016 6 reacties
  Meer artikelen

Steun je favoriete boekhandel

Bestel je boeken op Hebban bij Libris of Blz. en steun een boekhandel bij jou in de buurt. Vanaf €15,- gratis bezorgd.

Bestel het boek bij Libris vanaf 18,99
Bestel het boek bij Blz. vanaf 18,99
bestellen
bestellen
bestellen
bestellen
Proxisbestellen
Boeken.combestellen

  Klik hier voor een overzicht van alle aanbieders

Bestel dit ebook vanaf  €4,99 bij



Advertentie

Hebban recensie

    Sanne Gerrets Hebban Recensent

Knap staaltje vertelkunst

door Sanne Gerrets op 29-09-2016

Na het schrijven van diverse kinderboeken en dichtbundels debuteerde Sophie Hannah in 2006 met haar eerste psychologische thriller Kleine meid, deel één van een serie rond Simon Waterhouse en Charlie Zailer. Inmiddels heeft ze ook twee boeken geschreven als vervolg op de Agatha Christie-serie met Hercule Poirot in de hoofdrol. Sophie Hannah is een meester in het schrijven van een psychologische...


Lezersrecensies (18)

Mysterieus en duister

door: amdresselaers 1 like
Eén van de spannendste thrillers die ik de laatste jaren gelezen heb. Houdt je tot op het laatste op het puntje van je stoel. Op het eind twijfel je zelf : wat is echt en wat niet ? Hoewel er best nog meer uit te halen viel, qua uitwerking plot. Misschien een idee om een vervolgboek te maken...
ebook

Een geraffineerde thriller

door: Mieke Schepens 1 like
Alles op het spel is een geraffineerde thriller waarbij je zeker je aandacht niet mag laten verslappen. Er speelt meer dan je op het eerste gezicht zou zeggen. Justine Merrison is met haar gezin verhuisd naar een huis in Kingswear, Devon met de naam 'Speedwell House'. Het is een prachtig huis...

in hoeverre bescherm je je gezin.

door: Brenda van Liere-Kroonen 1 like
Alles op het spel – Sophie Hannah Auteur: Sophie Hannah is in 1971 geboren in Manchester, Engeland. Tussen 1993 en 2007 publiceerde ze tien poëziebundels. In 2006 publiceerde ze voor het eerst een boek voor volwassenen genaamd “kleine meid”. Dat was het begin van een overweldigen...

Thriller zonder spanning

door: Kwekje 1 like
Sophie Hannah is een schrijfster die al meerdere boeken op haar naam heeft staan. Zij schrijft boeken in meerdere genres. Na het lezen van 'Alles oo het spel' blijft de lezer achter met een gevoel of het wel zo wijs is om in verschillende genres te schrijven, want een echt thriller kan dit niet...

Intrigerend, maar wel vergezocht

door: More Delight 1 like
Ik las vorig jaar ‘Fatale fout’ van Sophie Hannah in de stijl van Agatha Christie, maar ik was ook wel benieuwd naar haar eigen schrijfstijl. ‘Alles op het spel’ is haar nieuwste boek. De schrijfstijl van Sophie Hannah is erg prettig, ze laat genoeg los om de personages te leren kennen,...

Verrassend anders..

door: Gerda van Drunen 1 like
Sophie Hannah (1971) is een Britse schrijfster. Na enkele kinderboeken en tien poëziebundels debuteerde ze als thrillerschrijfster. Het boek kent twee verhalen. Aan de ene kant het verhaal van Justine en haar gezin en aan de andere kant het verhaal van de familie Ingrey. Lijken die twee eerst...

Valt tegen.

door: Mushy 1 like
Sophie Hannah, die internationale bekendheid geniet, Heeft meerdere kinderboeken, poëzie, romans en thrillers op haar naam staan. Haar werk is in 32 talen gepubliceerd. Bij het schrijven van dit boek werd ze geïnspireerd door Agatha Christie. Justine, Alex en hun dochter Ellen verhuizen vanuit...

Kan nog veel leren van een old-timer als Agatha Christie

door: sannekevdgrijp 1 like
De laatste decennia worden de liefhebbers van thrillers enorm verwend door een groot aanbod van uitstekende thrillers. Er zijn te veel goede schrijvers (schrijfsters) om hier even op te noemen. Ook Sophie Hannah heeft een flink aantal goede thrillers geschreven die beloond werden met goede...

Dit boek miste wat 'schwung'

door: Ruby 1 like
Sophie Hannah heeft al een aantal boeken op haar palmares staan. Ze is dan ook reeds op jonge leeftijd beginnen schrijven. Hoewel ik al een paar boeken van haar gelezen had, heeft dit boek "alles op het spel" met niet kunnen bekoren en dus door mij maar met 2 sterren bekroond werd. Het verhaal...

Spanning ontbreekt

door: Tessa Droge 1 like
Het boek begint met dat Justine samen met haar man Alex en dochter Ellen naar Devon verhuizen. Als ze op de rit er naar toe langs een huis rijden trekt dat de aandacht van Justine maar ze kan het niet verklaren. Het boek kent twee verhalen. Aan de ene kant het verhaal van Justine en haar gezin en...

Spannend begin niet doorgetrokken

door: Christine Bols 1 like
Justine verhuist met haar gezin van de grootstad naar een landelijk dorpje en neemt samen met haar familie haar intrek in een prachtig landhuis. Na een hectisch beroepsleven is ze van plan om helemaal niets meer te doen. Maar dan begint haar dochter Ellen vreemd gedrag te vertonen. Dat heeft alles...

Alles op het spel...welk spel?

door: Marina 1 like
Justine verlaat een drukke Tv-carrière in Londen om samen met haar man Alex en dochter Ellen op het platteland te gaan wonen. In Devon, in een groot landhuis Speedwell House genaamd. Ze is vastbesloten enkel nog NIKS te gaan doen, in hoofdletters, en knipt ook de banden door met haar verleden:...

Een wirwar van kluwen

door: Shana Rasschaert 1 like
Samen met haar man Alex en haar dochter Ellen verhuis Justine Merrison naar Devon. In hun nieuwe huis, met de naam "Speedwell House", wil Justine haar bezig houden met helemaal niets. Na haar intrek in het huis krijgt ze dreigtelefoontjes. Op de koop toe verandert haar dochter Ellen helemaal. Ze...

Ruim 400 pagina's wazig en vaag

door: Dazzle 1 like
De Britse schrijfster Sophie Hannah (1971) timmert al jaren aan de weg als auteur van kinderboeken, romans en poëzie. Sinds 2006 schrijft ze ook thrillers. Alles op het spel is een stand alone thriller, eerder schreef ze de serie rond Simon Waterhouse & Charlie Zaile en een tweetal boeken met het...

Belovend begin maar dan..

2 reacties 1 like
Het boek gaat over Justine. Na een carierre bij de televisie verhuisd zij samen met haar gezin vanuit London naar een landhuis in Devon. Al snel begint haar dochter Ellen zich vreemd te gedragen. Na een tijd blijkt dat dit is omdat haar beste vriend George geschorst is van school. Justine probeert...

eerst wat vaag, daarna verrassend

door: Marieke Scheers 1 like
Justine Merrison heeft haar drukke leven in Londen achter zich gelaten en is verhuisd naar Devon met haar man en dochter. Tijd om helemaal Niks te doen! Maar als dochter Ellen veranderd om iets wat op school is gebeurd en Justine vreemde dreigtelefoontjes krijgt, blijkt de Idylle in Devon geen lang...

Begint spannend maar dan...

door: Erik van de Ven 1 like
Haar hectische Londense leven achter zich latend verhuist Justine samen met haar man Alex en hun viertienjarige dochter Ellen naar een landhuis in Devon. Justin is van plan om Niks te gaan doen maar haar plan wordt wreed verstoord als haar dochter een raar verhaal voor school schrijft en totaal van...

Beetje vreemd maar wel lekker!

door: José 1 like
Dat Sophie Hannah al jong geïnspireerd werd door Agatha Christie is in dit boek heel erg luid en duidelijk. “Suspense is killing” is een understatement. Het mysterieuze en vage dat een Christie kenmerkt is dan ook zeer nadrukkelijk aan de orde! Justine, haar man Alex en dochter Ellen...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic