Een andere waarheid

91

Spots 1

Hannah wil onder geen beding worden als haar moeder: een verbitterde, gescheiden vrouw. Maar als ze Mark ontmoet en een hartstochtelijke relatie met hem begint, zet ze alle bezwaren tegen een huwelijk opzij en trouwt met hem.

Wanneer Mark op een dag niet thuiskomt van een zakenreis naar de VS, beginnen Hannahs angsten en twijfels te groeien. Waarom zeggen zijn collega’s dat hij in Parijs was voor zijn werk? Waarom is er geen registratie van hem in het hotel waar hij zei te verblijven? En wie is de mysterieuze vrouw die hem al wekenlang blijkt te bellen?

Hannah duikt dieper in het leven van haar man en ze wat ze ontdekt trekt alles in twijfel wat ze over hem dacht te weten. Is het dubbelleven dat hij leidt zijn manier om haar te beschermen, of is de waarheid nog duisterder dan ze kan vermoeden?

Verschenen in
Genre
Thrillers & Spanning
Aantal pagina’s
352
Laatste editie
26 april 2016
Uitgeverij
De Fontein Romans & Spanning
ISBN
9789032513160 , 9789032513610


Artikelen over Een andere waarheid

  Meer artikelen


Door lezers

Er was eens... / week 22, Challenge 85/85
06 juni 2016 26 reacties
  Meer artikelen

Steun je favoriete boekhandel

Bestel je boeken op Hebban bij Libris of Blz. en steun een boekhandel bij jou in de buurt. Vanaf €15,- gratis bezorgd.

Bestel het boek bij Libris vanaf 19,99
Bestel het boek bij Blz. vanaf 19,99
bestellen
bestellen
bestellen
bestellen
Proxisbestellen
Boeken.combestellen

  Klik hier voor een overzicht van alle aanbieders

Bestel dit ebook vanaf  €9,99 bij



Advertentie

Hebban recensie

    Christine Bols Hebban Recensent

Al is de leugen nog zo snel...

door Christine Bols op 25-05-2016

Mark en Hannah hebben elkaar leren kennen in New York. Hoewel Hannah het moeilijk heeft met het aangaan van relaties, valt ze als een blok voor hem. Ze trouwen enkele maanden later, verhuizen naar Londen en leven in de zevende hemel.

Als Mark terug wordt verwacht van een zakenreis naar New York, wacht Hannah hem op in de luchthaven. Tot haar grote verwondering daagt hij niet op en laat niets van...


Lezersrecensies (11)

mager 3tje

door: Ina Cranney 1 like
Ik vind het geen onaardig boek. Maar echt spannend is het zeker niet. Vind het plot nogal magertjes en het werd pas een beetje spannend de laatste 50 blz. En zelfs toen zat bepaald niet op het puntje van mijn stoel en verrast werd ik nergens. Maar het leest wel lekker weg.

Te breedsprakig om vaart te krijgen

door: José R. 2 likes
Hannah is een klein jaar geleden getrouwd met Mark. Ze denkt hem te kennen. Maar wie is hij eigenlijk? Als hij op een dag niet op de terugvlucht van New York zit, en ook nog eens niks van zich laat horen, komen er vragen. En Hannah is vast voornemens daar antwoord op te krijgen. Het verhaal is wat...

Een indrukwekkende psychologische thriller!

door: Mieke Schepens 1 like
Door 'Een andere waarheid' wordt de lezer er aan herinnerd dat het niet altijd is zoals het lijkt. En soms komt dat heel hard aan! Hannah is gelukkig getrouwd met Mark. Bijna alles gaat haar voor de wind, behalve het vinden van een baan. Ze wil nooit helemaal afhankelijk hoeven zijn van haar...

een andere waarheid.

door: Bianca 1 like
Een andere waarheid is mijn eerste kennismaking met Lucie Whitehouse, heb ook nog nooit van deze schrijfster gehoord dus ben extra nieuwsgierig. De samenvatting op de achterflap spreekt mij wel aan, het lijkt mij een spannende thriller met een romantisch tintje. Al lezend zakt mijn interesse helaas...

Heerlijk!

door: biebmiepje Judith 1 like
Wat een heerlijke thriller! Denk je te weten hoe het zit… Komen er nog meer leugens aan het licht. Het gelukkige huwelijk van Mark en Hannah blijkt gebaseerd te zijn op leugens. Daar komt Hannah achter als Mark niet thuiskomt op het afgesproken tijdstip en nog in New York zegt ze zijn voor...

Een leven vol leugens

door: Ellen De Vriend 1 like
Hannah wil onder geen beding worden als haar moeder: een verbitterde, gescheiden vrouw. Maar als ze de succesvolle en knappe Mark in New York ontmoet en een relatie met hem begint, zet ze alle bezwaren tegen een huwelijk opzij en trouwt een paar maanden later met hem. Ze verhuizen naar Londen, waar...

Kent iedereen elkaar door en door?

door: Hilma Werff 1 like
Niets is wat het lijkt, dat is een goede samenvatting van het boek: Een andere waarheid van auteur Lucie Whitehouse. Het boek wordt aangeprezen voor de fans van Camilla Läckberg en Nicci French, dus dat klinkt goed. Dit het is derde boek van de schrijfster, maar ik heb de eerdere boeken (nog) niet...

Beklemmend en intrigerend

door: More Delight 1 like
Toen ik de achterflap van ‘Een andere waarheid’ van Lucie Whitehouse las, werd ik meteen enthousiast. Voor de fans van ‘Mea Culpa‘ en Nicci French, daar werd dit boek mee vergeleken. Aangezien ik de eerdere boeken van Nicci French echt geweldig vind, moest ik dit boek natuurlijk...

Lekker verhaal

door: Hellen 1 like
Dit boek was echt een goed boek, leest makkelijk, mooi verhaal, lekker spannend en je wil maar door lezen dat zegt genoeg he. Dit was mijn eerste boek van Lucie Whitehouse maar ga de andere boeken van haar ook zeker lezen want ik hou wel van deze schrijfstijl. Ik kan dit boek dus iedereen aanraden,...

Een thriller van formaat

door: Tessa Droge 1 like
Een thriller die begint met het niet terugkomen van Mark, de man van Hannah. Hannah staat hem op te wachten op de luchthaven maar Mark komt de schuifdeur niet door. Ze kan hem ook niet bereiken dus hulpeloos gaat ze weer naar huis. Als Mark haar op een gegeven moment belt dat hij zijn telefoon...

Niets is wat het lijkt, een web van leugens ....

door: José 1 like
Als Hannah via gezamenlijke vrienden Mark ontmoet is ze meteen onder de indruk. Haar heerlijke leventje in New York verruilt ze dan ook maar al te graag als Mark haar ten huwelijk vraagt. Zijn bedrijf DataPro is gevestigd in Londen en het is dan ook makkelijker om daar te gaan wonen. Zijn knappe...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic