Lancelot

Lancelot

0
Rank 9229 Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 6 Favoriet 0 Recensies 0
Literatuur & Romans   Topics 0

‘Een prachtige, rijke hervertelling van de legende van koning Arthur.’ The Times

Voor de fans van George R.R. Martin, Conn Iggulden en Diana Gabaldon
Koning Uther Pendragon is stervende, en zijn vijanden naderen de Engelse grens met rasse schreden. In dit land vol onzekerheid vlucht de jonge Lancelot weg van alle vuur, moord en verraad. Met als gezelschap enkel een norse havik en zijn herinneringen, begint hij aan een lange reis. Onderweg ontmoet hij de wilde, trotse en betoverend mooie Guinevere, en Arthur, krijger, leider en een baken van hoop voor de bevolking.
Het zijn duistere tijden. Tijden van strijd en bloed, waarin zelfs vriendschap en liefde gedoemd lijken te falen. Tijden waarin verraad en jaloezie de harten van de mensen beheersen, en het lot van Engeland op het spel staat. Maar de jongen die zijn huis verliet met niets dan een vogel en een verlangen naar wraak, wordt met de dag krachtiger…
Auteurs en pers over Lancelot

‘Ik ben Lancelot aan het lezen en ik vind het fantastisch. Ik wou dat ik het geschreven had. Ik heb al jaren niet meer zo van een boek genoten. Het is een meesterwerk – en dat bedoel ik letterlijk.’ Conn Iggulden, auteur van De Rozenoorlogen
‘Giles Kristians briljante hervertelling van de welbekende Arthur-liefdesdriehoek is opvallend fris en origineel. Kristians taalgebruik is adembenemend mooi, poëtisch en treffend. Een betoverende roman.’ Angus Donald, auteur van Vogelvrij
‘Intens en krachtig... met heel veel gevoel en zeggingskracht geschreven. Een geweldig, historisch avontuur.’ Sunday Express

Genre
Literatuur & Romans
Uitgeverij
Boekerij
Laatste editie
10 september 2019
ISBN
9789022587331 , 9789402313611
+
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker
Advertentie