Nog een keer feest

21
Rank 8792 Gelezen 23 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 39 Favoriet 0 Recensies 0
Literatuur & Romans   Topics 0

Nog één keer feest van de Australische schrijfster Liane Moriarty is een roman voor de fans van Nora Roberts, Tamara McKinley en Tatiana de Rosnay.

Sophie erft van de tante van een ex-vriendje(!) een huis op Scribbly Gum Island, een eilandje voor de kust van Sydney, een verrast iedereen door er te gaan wonen. Er is een vreemd soort charme aan het eiland: er is in 1932 een baby gevonden, van wie de ouders spoorloos zijn verdwenen. Dit Baby Munro-mysterie houdt inmiddels hele generaties in de greep, en wordt levend gehouden met rondleidingen in het Munro-huis ('een fluitende ketel op het vuur, een nog warme cake op het aanrecht') en jaarlijks een groot feest (op de dag van de verdwijning). Baby Munro zelf is inmiddels een oude dame en het mysterie is nooit opgelost.

Genre
Literatuur & Romans
Vertaald door
Anna Livestro
Uitgeverij
AnkhHermes
Laatste editie
18 april 2017
ISBN
9789032510442 , 9789026139826 , 9789026145971
+
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker
Advertentie