Nog een keer feest

18

Nog één keer feest van de Australische schrijfster Liane Moriarty is een roman voor de fans van Nora Roberts, Tamara McKinley en Tatiana de Rosnay.

Sophie erft van de tante van een ex-vriendje(!) een huis op Scribbly Gum Island, een eilandje voor de kust van Sydney, een verrast iedereen door er te gaan wonen. Er is een vreemd soort charme aan het eiland: er is in 1932 een baby gevonden, van wie de ouders spoorloos zijn verdwenen. Dit Baby Munro-mysterie houdt inmiddels hele generaties in de greep, en wordt levend gehouden met rondleidingen in het Munro-huis ('een fluitende ketel op het vuur, een nog warme cake op het aanrecht') en jaarlijks een groot feest (op de dag van de verdwijning). Baby Munro zelf is inmiddels een oude dame en het mysterie is nooit opgelost.

Verschenen in
Genre
Literatuur & Romans
Vertaald door
Anna Livestro
Laatste editie
18 april 2017
Uitgeverij
AnkhHermes
ISBN
9789032510442 , 9789026139826 , 9789026145971
Bestel dit luisterboek voor  €14,99 bij

bestellen

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic