Postkantoor

40

Top25's 6

Na zijn eerste succes als schrijver gaf Bukowski in 1969 zijn baan op een postkantoor op om zich uitsluitend aan het schrijven te wijden. De dag na zijn ontslag begon hij aan de roman Postkantoor, die zoals al zijn werk bijna geheel autobiografisch is. En dus speelt zijn werk zich af in de wereld van de verdrukten en de drop-outs. Hij kiest bewust de positie van de eeuwige underdog die verbannen is naar de rand van de samenleving. Dankzij de rauwe toon en de realistische thematiek - seks, drank en geldgebrek - bereikte het werk van Bukowski een absolute cultstatus.

Verschenen in
Genre
Literatuur & Romans
Laatste editie
08 mei 2017
Uitgeverij
Lebowski Publishers
ISBN
9789048840861 , 9789048819737

Steun je favoriete boekhandel

Bestel je boeken op Hebban bij Libris of Blz. en steun een boekhandel bij jou in de buurt. Vanaf €15,- gratis bezorgd.

Bestel het boek bij Libris vanaf 14,99
Bestel het boek bij Blz. vanaf 14,99
bestellen
bestellen
bestellen
bestellen
Proxisbestellen

  Klik hier voor een overzicht van alle aanbieders

Advertentie

Lezersrecensies (3)

Cultschrijver

door: Bert van Brakel 1 like
Voor de liefhebbers van Jac Kerouac, William S Burroughs en Jan Cremer. Ik vond "Kind onder Kannibalen", dat later is geschreven, beter. Hoewel dit boek goed te lezen is, je moet wel tegen bepaalde schuttingtaal kunnen, is het goed om te konstateren dat er toch een (voor mij) positieve...

Weinig om het lijf

door: Peter de Wolff 1 reactie 1 like
In zijn zeer eigen stijl beschrijft Bukowski de lotgevallen van zijn alter ego Henry Chinaski bij zijn werk voor de Amerikaanse posterijen. Chinaski is een ruige donder die zuipt, naait en zegt waar het volgens hem op staat. Maar het is ook iemand die weinig kwaads in zich heeft en het anderen niet...

Regels, regels en Humor.

door: Wim Loonen 1 like
Extreem doorgevoerde regels bij de Amerikaanse overheid en laat de onzin duidelijk zien. Vol humor.

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Favoriet van


Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic