Zwarte zomer

Zwarte zomer

0
Rank 3257 Gelezen 0 Aan het lezen 1 Wil ik lezen 8 Favoriet 0 Recensies 0
Thrillers & Spanning   Topics 0

Zwarte zomer van M.W. Craven is een thriller voor de liefhebbers van Daniel Cole en M.J. Arlidge. Het is het begin van een bloedspannende nieuwe thrillerreeks met rechercheur Washtington Poe in de hoofdrol.

Jared Keaton: sterrenchef, charmant, charismatisch, psychopaat... En veroordeeld voor de brute moord op zijn dochter Elizabeth. Haar lichaam is nooit gevonden, en Keatons veroordeling is grotendeels gebaseerd op de getuigenis van rechercheur Washington Poe.

Als zes jaar later een jonge vrouw een afgelegen politiebureau binnenstrompelt met het onweerlegbare bewijs dat zij Elizabeth Keaton is, komt Poe, die Jared Keaton achter tralies heeft gezet, in grote problemen. Zozeer zelfs, dat dit hem weleens zijn baan kan kosten.

‘Het Britse antwoord op Michael Connelly’s Harry Bosch.’ - Matt Hilton

Genre
Thrillers & Spanning
Aantal pagina’s
320
Uitgeverij
Luitingh Sijthoff
Laatste editie
18 november 2019
ISBN
9789024585519 , 9789024585526
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker
Advertentie