Dit is een boek waar ik moeilijk in kwam. Als je er eenmaal inzit dan is het een spannend en goed lezend boek. Op de achterflap staat: voor de liefhebbers van Karin Slaughter en Jilliane Hofman dit is waar, voor een debuut is dit boek erg goed.
De bevolking van Atlanta leeft in angst omdat er een moordenaar dood en verderf zaait. De slachtoffers zitten onder de messteken en op bepaalde plekken hebben ze beten. Als de mogelijke dader contact opneemt met de afdeling moordzaken, schakelt rechercheur Rauser zijn goede vriendin Keye Street in. Keye is privedetective en gaat samen met Rauser op onderzoek uit. Wanneer de moordenaar weer contact opneemt blijkt dat hij wel angstvallig goed op de hoogte is van Keyes priveleven.
Enig puntje waar ik me wel aan heb gestoord, dat er erg veel spelfouten in het boek staan.

Reacties op: