Advertentie

Wat een geweldig boek is dit zeg! Spannend van het begin tot het einde.
Een pageturner. Een heerlijke schrijfstijl. Het boek heeft me in zn greep gehad en liet niet meer los.
Aanrader voor de liefhebbers van B.A. Paris en Belinda Bauer

Reacties op: Een fantastische thriller!

49
De angst - C.L. Taylor
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Bestel dit boek bij Libris.nl Bestel het boek vanaf € 20,99 Bestel het e-book € 9,99
E-book prijsvergelijker