Advertentie

Dit boek heb ik bijna tien jaar geleden geleend gekregen en toen verslonden - een schitterend verhaal, veel warmer dan de flaptekst doet vermoeden. Absoluut een aanrader voor fans van John Greens 'Een weeffout in onze sterren' en Sally Nicholls' 'Als je dit leest, ben ik dood'.
Het boek is me altijd bijgebleven, vooral de combinatie van onbehouwenheid en kwetsbaarheid in de puberhoofdpersoon. Absoluut een aanrader.

Reacties op: voor fans van John Green en Sally Nicholls