Advertentie

Ik vond dit een erg goede literaire thriller.
Voor de liefhebbers van Stieg Larsson en Camilla Läckberg
is dit een echte aanrader. Deze auteur Johan Theorin doet
voor beide niet onder. Ik ga daarom ook snel op zoek
naar zijn nieuwste boek "Nachtstorm".
Eigenlijk 4,5 ster waard.

Reacties op: Recensie Schemeruur