Blogpost: Cindy de Rijk

Reading Challenge 2016, mijn boekenlijst.

21-02-2016 door Cindy de Rijk 5 reacties
Een boek met meer dan 500 blz: De vrouw die met vuur speelde (millenium 2), Stieg Larsson https://www.hebban.nl/boeken/de-vrouw-die-met-vuur-speelde-stieg-larsson

Een boek uit de 19de eeuw: Madame Bovary, Gustave Flaubert https://www.hebban.nl/boeken/madame-bovary-gustave-flaubert

Een boek dat verfilmd is: Waterschapsheuvel, Richard Adams https://www.hebban.nl/boeken/waterschapsheuvel-r-adams

Een boek met een Hebbanrecensie van 1 of 2 sterren: Schaduwkant, Randy Susan Meyers https://www.hebban.nl/boeken/schaduwkant-randy-susan-meyers

Een humoristisch boek: Zolang er leven is, Hendrik Groen https://www.hebban.nl/boeken/zolang-er-leven-is-hendrik-groen

Een boek dat dit jaar is verschenen: Zoektocht naar het paradijs, Arita Baaijens https://www.hebban.nl/boeken/zoektocht-naar-het-paradijs-arita-baaijens

Een debuutroman van een Vlaamse auteur: De Metsiers, Hugo Claus https://www.hebban.nl/boeken/de-metsiers-hugo-claus-2

Een trilogie: De hemelboom, Ellis Peters https://www.hebban.nl/boeken/hemelboom-trilogie-pargeter

Een boek dat verscheen in jouw geboortejaar: Tuinen van Dorr, Paul Biegel https://www.hebban.nl/boeken/de-tuinen-van-dorr-paul-biegel-2

Een boek dat je in een avond uit hebt: Grijs gebied, Marion Pauw https://www.hebban.nl/boeken/grijs-gebied-marion-pauw

Een boek zonder menselijke personages: Het lot van de kikker, Toon Tellegen https://www.hebban.nl/boeken/het-lot-van-de-kikker-toon-tellegen

Een boek dat een Hebban Award heeft gewonnen: Het meisje in de trein, Paula Hawkins https://www.hebban.nl/boeken/het-meisje-in-de-trein-paula-hawkins

Een boek van een auteur met jouw initialen: De keizer van Parijs, C.S. Richardson https://www.hebban.nl/boeken/keizer-van-parijs-cs-richardson

Een boek dat je van je buurman of buurvrouw leent: De rookspringer, Nicholas Evans https://www.hebban.nl/boeken/rookspringer-nicholas-evans

Een verboden/verbannen boek: De vliegeraar, Khaled Hosseini https://www.hebban.nl/boeken/de-vliegeraar-khaled-hosseini-3

Een boek dat je absoluut niet wilt lezen:  In de voetsporen van de heldin, Edith de Wit https://www.hebban.nl/boeken/in-de-voetsporen-van-de-heldin-edith-de-wit

Een biografie: Ingeruild voor joker 2, Scoop!, Iris Houx https://www.hebban.nl/boeken/scoop-iris-houx

Een van de meest gekochte, maar minst gelezen boeken: De weduwnaar, Kluun https://www.hebban.nl/boeken/de-weduwnaar-kluun

Een tiende roman van een auteur: Vissen hebben geen voeten, Jön Kalman Stefänsson https://www.hebban.nl/boeken/vissen-hebben-geen-voeten-jon-kalman-stefansson

Een verhalen bundel:  Goed volk, Arthur Japin  https://www.hebban.nl/boeken/reisverhalen-arthur-japin

Een grafische roman: Jheronimus, Marcel Ruijters (gebasseerd op schilderij Bosch) https://www.hebban.nl/boeken/jheronimus-marcel-ruijters

Een boek vol romantiek: Onder de ombuboom, Santa Montefiore https://www.hebban.nl/boeken/onder-de-ombu-boom-santa-montefiore

Een boek dat je eigenlijk te spannend vindt: Deze ruil ik in voor mijn eigen joker: Een boekenweekgeschenk: Broer, Esther Gerritsen https://www.hebban.nl/boeken/broer-esther-gerritsen

Een boek van een selfpuber: Niet voor tere zieltjes, Jeroen Guliker https://www.hebban.nl/boeken/niet-voor-tere-zieltjes-jeroen-guliker

of

De verwarde cavia, Paulien Cornelisse https://www.hebban.nl/boeken/de-verwarde-cavia-paulien-cornelisse

Een boek van een Scandinavische auteur: Gerechtigheid (Millenium 3) https://www.hebban.nl/boeken/gerechtigheid-stieg-larsson

Een boek dat zich afspeelt in de toekomst: Onderworpen, Michel Houellebecq https://www.hebban.nl/boeken/onderworpen-michel-houellebecq

Een boek dat je favoriet was in je jeugd: Het heilige vuur, Ellis Peters (Cadfael serie) https://www.hebban.nl/boeken/het-heilige-vuur-ellis-peters-2

Een boek met een getal in de titel: De acht, Katherine Neville https://www.hebban.nl/boeken/de-acht-katherine-neville

Een waargebeurd boek: Charlotte, David Foenkinos https://www.hebban.nl/boeken/charlotte-david-foenkinos

Een boek met een kleur in de titel: De zwarte met het witte hart, Arthur Japin https://www.hebban.nl/boeken/de-zwarte-met-het-witte-hart-arthur-japin

Een enorm bekend boek dat iedereen heeft gelezen, maar jij nog niet: Kleur paars, Alice Walker https://www.hebban.nl/boeken/de-kleur-paars-alice-walker-2

Een non-fictie boek:  Taal is zeg maar echt mijn  ding, Paulien cornelisse https://www.hebban.nl/boeken/taal-is-zeg-maar-echt-mijn-ding-paulien-cornelisse

Een boek met een titel van maar één woord: Paula, Isabel Allende https://www.hebban.nl/boeken/paula-isabel-allende

Een boek dat zich afspeelt op een ander continent: Zeven jaar in Tibet, Heinrich Harrer https://www.hebban.nl/boeken/zeven-jaar-in-tibet-harrer

Een boek dat op de examenlijst stond, maar je nooit hebt willen lezen: De tweeling, Tessa de Loo https://www.hebban.nl/boeken/de-tweeling-tessa-de-loo

Een boek van een auteur van wie je nog nooit hebt gehoord: Het kleine meisje van meneer Linh, Philippe Claudel https://www.hebban.nl/boeken/het-kleine-meisje-van-meneer-linh-philippe-claudel

Een detective:
De Cock en de treurende kater, Baantjer (waarom nou juist deze? afkomstig van mijn geboortejaar) https://www.hebban.nl/boeken/de-cock-en-de-treurende-kater-appie-baantjer

Een boek geschreven door iemand die jonger is dan 30: Het meisje met negen pruiken, Wilma van der Stap https://www.hebban.nl/boeken/meisje-met-negen-pruiken-filmeditie

Romantisch boek van een mannelijke auteur: Het dagboek (Notebook) Nicholas Sparks https://www.hebban.nl/boeken/the-notebook-het-dagboek-nicholas-sparks

Een historisch boek: De duivelskunstenaar, Matthias Rozemond (gebasseerd op Jeroen Bosch) https://www.hebban.nl/boeken/de-duivelskunstenaar-matthias-rozemond

Een boek waarvan je moet huilen: In seizoenen, Judith Visser https://www.hebban.nl/boeken/in-seizoenen-judith-visser


Een boek met een enorm lange titel: Pogingen om iets van het leven te maken, Hendrik Groen https://www.hebban.nl/boeken/pogingen-iets-van-het-leven-te-maken-hendrik-groen

Een magisch boek: De zwaluwman, Gavriet Savit https://www.hebban.nl/boeken/de-zwaluwman-gavriel-savit 

Een boek dat je al heel lang in je bezit hebt, maar nog niet hebt gelezen: Wilde zwanen, Jung Chang (Al zeker 20 jaar in huis) https://www.hebban.nl/boeken/wilde-zwanen-jung-chang

Een jeugdklassieker: Oorlogswinter, Jan Terlouw https://www.hebban.nl/boeken/oorlogswinter-jan-terlouw

Een boek dat door het boekenpanel van de De Wereld Draait Door wordt aanbevolen: De weg naar little Dribbling, Bill Bryson  https://www.hebban.nl/boeken/de-weg-naar-little-dribbling-bill-bryson

Een boek dat je in de bibliotheek werd aangeraden:
Ik kom terug, Adriaan van Dis https://www.hebban.nl/boeken/ik-kom-terug-adriaan-van-dis

Een boek met een ongelukkig einde:  Niet mijn familie, Anja van Biene https://www.hebban.nl/boeken/niet-mijn-familie-anja-van-biene

Een debuutroman van een heel succesvolle auteur:
De zaak styles, Agatha Christi https://www.hebban.nl/boeken/de-zaak-styles-agatha-christie

Een vrije keuze: Wat ons niet zal doden ( Millenium 4) David Lagercrantz https://www.hebban.nl/boeken/wat-ons-niet-zal-doden-millennium-4-david-lagercrantz

De schuingeschreven en onderstreepte titels heb ik al gelezen.

Reacties op: Reading Challenge 2016, mijn boekenlijst.