Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Er was eens ... of toch niet

Dat sprookjes bestaan, wisten we al langer. Maar in dit sprookjesboek ontmoet je niet de doorsnee helden en heldinnen. Stuk voor stuk krijg je verhalen voorgeschoteld met hier en daar een vleugje actualiteit, een tikkeltje taboe of het nodige drama van personages met adelijke allures.
Er is de harde realiteit van het prinsessenleven en een wolf die meegaat met zijn tijd, er vliegen kanaries, pestvogels, reigers, maar ook geluksvogels over. En wist je dat dat varken met zijn lange snuit ook een naam heeft?

Dit verzameld werk is het resultaat van een schrijfwedstrijd op het platform van Vzw Creatief Schrijven op initiatief van Uitgeverij Inkt.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Er was eens ... of toch niet het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Er was eens ... of toch niet

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.