Meer dan 4,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Het laatste woord
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 1 4 14 3 4 2 0 1 0

Het laatste woord

19

Rank 255 Gelezen 23 Aan het lezen 1 Wil ik lezen 78 Favoriet 0 Recensies 8
Thrillers & Spanning Lijsten 1   Topics 0
Boris Dittrich levert met Het laatste woord wederom een vijfsterrenthriller af. Het gaat niet goed met Netty Geel, een jonge moeder. Haar huwelijk, haar werk, haar vrienden, haar huis: alles beklemt haar. Alleen omwille van haar zoontje Leon probeert ze er het beste van te maken. Tot het haar te veel wordt. Ze schrijft een emotionele afscheidsbrief en lijkt vervolgens in het niets te verdwijnen. Haar man Bart doet aangifte van vermissing en de politie stelt een onderzoek in, maar van Netty ontbreekt elk spoor.
Twintig jaar lang pijnigt Leon zichzelf met de vraag waarom zijn moeder hem bij zijn vader heeft achtergelaten en niets van zich laat horen. Tot hij ontdekt wat er is gebeurd. De waarheid is pijnlijker dan hij ooit had durven denken. In Het laatste woord bouwt Boris O. Dittrich een spanning op die de lezers tot het einde toe in zijn greep zal houden! Een opmerkelijke whodunnit. Voor de lezers van Harlan Coben en Michael Connelly.
Over W.O.L.F:
‘Mooi beeldend, met boeiende psychologische drijfveren en ongemakkelijke situaties.’ – VN Detective & Thrillergids
‘Dittrich treedt in het voetspoor van grote schrijvers.’ – de Volkskrant
Over Halszaak:
‘Het op het verkeerde been zetten van de lezer, een must voor elke thrillerschrijver, heeft Dittrich duidelijk in de vingers. Dat maakt dat er een paar fraaie wendingen in de plot
opduiken, waardoor je als lezer op het puntje van je stoel blijft zitten.’ – De Telegraaf
+


Genre
Thrillers & Spanning
Literaire thriller
Aantal pagina’s
368
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Eerste editie
18 oktober 2022
Laatste editie
31 oktober 2022
ISBN
9789026357343 , 9789026357350


Boekinformatie wijzigen


Recensies (8)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Het laatste woord

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.