Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Karel Klus 4: Karel Klus bouwt een huis

Karel Klus en zijn hond Boris landen met hun vliegtuig op het weiland achter de heuvel waar hun huis ligt. Eindelijk zijn ze na een lange, spannende en avontuurlijke reis weer thuisgekomen. Maar het huis van Karel staat er niet meer. Door een storm is er een dikke boom op het huis gevallen! Karel aait zijn hond en zegt: `We kunnen bij de pakken neer gaan zitten of de mouwen opstropen en blij zijn, dat we een nieuw huis kunnen bouwen! En zo krijgt Karel de kans om een nieuw huis te bouwen zoals hij het altijd al graag wilde hebben.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Karel Klus 4: Karel Klus bouwt een huis het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Karel Klus 4: Karel Klus bouwt een huis

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.