Advertentie
De taarten van Marie
  Lees een fragment
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 1 4 12 3 16 2 3 1 3

De taarten van Marie

35

Gelezen 36 Aan het lezen 1 Wil ik lezen 23 Favoriet 1 Recensies 5
Literatuur & Romans Artikelen 1 Lijsten 1 Spots 3   Topics 0

Deze heerlijke roman speelt in op dé trend van dit jaar: bakken! Claire Sandy schreef met `De taarten van Marie een feelgoodroman voor iedereen die van bakken of van eten houdt. Voor fans van Jill Mansell, Nicky Pellegrino en Sarah-Kate Lynch. Marie Dunwoody probeert alle bordjes draaiende te houden: haar tandartspraktijk (haar concurrent betrekt een pand in de straat), haar huwelijk (haar mans baan staat op de tocht), haar tienerzoon Angus (die duidelijk iets verzwijgt, maar wat?) en haar negenjarige tweeling Iris en Rosie (die op hun eigen manier voor het gezin zorgen). Ondertussen komt ze overal haar buurvrouw tegen, de perfecte Lucy die haar leven in balans heeft en geroemd wordt om haar bakkunsten. Marie voelt dat ze faalt. Maar dan krijgt ze het beste bakboek aller tijden in handen en weet de oplossing: als ze de perfecte cake kan bakken, dan volgt de rest vanzelf! Claire Sandy woont met haar gezin in Surrey. Ze houdt van bakken, schrijven, eten en voert met haar negenjarige dochter diepzinnige gesprekken over de belangrijke dingen in het leven toevallig ook allemaal dingen die ze bij het schrijven van dit boek kon gebruiken.

+


Genre
Literatuur & Romans
Vertaalde literaire roman, novelle
Oorspronkelijke titel
What Would Mary Berry Do?
Uitgeverij
de Fontein
Eerste editie
31 maart 2015
Laatste editie
30 september 2014
ISBN
9789026136979 , 9789026136986 , 9789026136986


Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners


Recensies (5)

Keuze van de redactie
Kamila Straatsburg Hebban Recensent

Familie, buren, werk en liefde, maar vooral veel...taarten

door: Kamila Straatsburg 1 reactie 1 like

De taarten van Marie is het eerste boek van de Engelse schrijfster Bernadette Strachan, dat verschijnt onder het pseudoniem Claire Sandy. Bij het boek is een los blanco receptenschrift gevoegd, met daarin de recepten voor de succestaarten van Marie.

Marie Dunwoody, een chaotische huisvrouw met man...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: De taarten van Marie

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken