Advertentie
Een bijzonder jaar
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 145 4 114 3 41 2 10 1 0

Een bijzonder jaar

310

Gelezen 381 Aan het lezen 3 Wil ik lezen 209 Favoriet 44 Recensies 29
Literatuur & Romans Lijsten 1 Spots 14 Hebban 1000 582   Topics 0

Een prachtige, ontroerende feelgoodroman voor de lezers van Marian Keyes, Nicholas Sparks en Jojo Moyes

Als haar moeder te jong overlijdt, is Brett Bohlinger kapot van het verlies. En dan krijgt ze ook nog te horen dat ze haar erfenis niet krijgt. Wel heeft haar moeder een brief aan haar dochter achtergelaten, met daarin een lijstje met levensdoelen die Brett als tiener voor zichzelf opstelde. Als zij deze doelen binnen een jaar bereikt, zal Brett alsnog haar erfdeel ontvangen.

Maar Brett is niet meer het meisje dat ze vroeger was. Haar moeder moet toch hebben geweten dat de ambities van een tiener niet passen in het leven van een volwassen vrouw? Als Brett op zoek gaat naar haar lang vervlogen dromen, wordt echter al snel duidelijk dat de mooiste dingen soms gebeuren op de meest onverwachte momenten…

De pers over Een bijzonder jaar:

'Een aanrader?!? Absoluut.' ***** The Readshop-express Eelde

'Een boek dat je op pagina 350 teleurgesteld en tevreden dichtslaat: jammer dat het uit is, fijn dat het zo goed afliep. Lees het op een koude winterdag: de zon gaat meteen weer schijnen. Verrukkelijk puur genietboek.' Leeskost.nl

'Een bijzonder jaar heeft al mijn verwachtingen waar gemaakt en meer, het was een heerlijk boek.' blog.donderdesign.nl

+


Genre
Literatuur & Romans
Romantiek
Vertaalde literaire roman, novelle
Vertaald door
Merel Leene
Aantal pagina’s
352
Uitgeverij
Van Holkema & Warendorf
Eerste editie
12 juli 2013
Laatste editie
12 juli 2013
ISBN
9789000315178 , 9789000315185 , 9789022574966


Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Hebban lezer
Rapporteer deze bijdrage
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners


Recensies (29)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Een bijzonder jaar

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken