Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Ben ik nou gek............

07 februari 2020
Weer een lekker boek van deze schrijver, maar niet echt een thriller meer een psychologisch verhaal over Paul en zijn Charlotte.
Nadat Paul bij iets schruwelijks betrokken was en daar door ernstig letsel opliep gaat het niet zo goed met hem.
Om dit alles een plekje te kunnen geven wil hij zijn emoties op papier zetten.
Charlotte verblijd hem met een ouderwetse typemachine opgedoken bij een garageverkoop.
Vanaf dat moment begint het psychologische spel.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.