Lezersrecensie

Aaron Terhaar, tekenaar


Yvon Yvon
30 mrt 2022

Aaron Terhaar, tekenaar

Belangrijk onderwerp, Dyslexie, en mooie illustraties, maar het boek kon mij niet pakken door o.a. de lastige woorden en rijm. Verder wel mooi dat het geïnspireerd is door een tekenaar.


Aaron Terhaar vindt niets zo fijn als met z’n allen in de tuin naar een verhaal zitten luisteren. Hij zit alle zomerdagen buiten te tekenen en hij droomt van de dag dat hij zelf een verhaal zal verzinnen.

Maar wanneer hij moet leren lezen, blijven de letters er steeds maar als krabbels uitzien. Het wordt al snel duidelijk dat leren lezen voor hem veel moeilijker is dan voor zijn klasgenoten. Wanneer zijn lerares, juf Groenhart, haar klas vraagt om een verhaal te schrijven, lukt het Aaron niet om ook maar één woord op papier te krijgen. Nu weet hij zeker dat zijn droom om verhalen te kunnen vertellen nooit uit zal komen… totdat hem een vlaag van inspiratie overvalt en Aaron een heel andere, heel bijzondere manier vindt om een verhaal te vertellen.

Reacties

Meer recensies van Yvon

Boeken van dezelfde auteur