Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Nog steeds mee bezig

leonie-bouwman 12 juni 2020
Dit is een boek dat je meeneemt op een reis, naar... Je bent depressief of je hebt een burn-out, of angsklachten, maar allerlei boeken over wat en hoe je moet denken helpen niet.
Omdat je bent wat je doet! Dit is een DOE boek om tijdens depressie (en daarna) helemaal van jezelf te maken. Elke dag een bladzijde, of elke maand, het maakt niet uit hoe, als je maar iets doet.
Prachtig vormgegeven en een goede kwaliteit om heerlijk in te tekenen en schrijven. Heel bijzonder en belangrijk is dat de auteur ervaringsdeskundige is. Ze heeft het boek 100% handgetekend en zelf uitgeprobeerd. Hier kom je verder mee!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van leonie-bouwman