Lezersrecensie
Recensie FANTASIEJAGERS
Fantasy met een hele grote vleug Science-fiction. Voor mij is dit geen echte fantasy. Zodra het over onze echte wereld gaat vind ik het eigenlijk niet echt leuk meer. Ik ben meer van de nieuwe werelden waarin elfen en dwergen leven.
Ook het Vlaams heeft me af en toe wat gestoord. Zo stond er als eerste woord van een hoofdstuk het woord look... daar moest ik toch wel even over nadenken dat dat knoflook moest zijn. En ergens geraken is ook zo Vlaams... Als je daar niet aan gewend bent leest het soms wat lastig.
Maar nu klinkt het allemaal wel erg negatief en dat was ook weer niet zo. het is wel een verhaal dat in je hoofd blijft hangen. Knap dat Mel Hartman al die verschillen soorten zo goed weet neer te zetten. Ook de emowereld vind ik goed bedacht.
Ook ik vond de seks in dit boek wel wat overheersend en dat hoeft van mij echt niet.
Toch zou ik niet snel het tweede deel kopen.