Lezersrecensie
Recensie Mijn zusje emma
2 mrt 2009
Het zou je maar overkomen dat je zo behandeld wordt door je stiefvader. En dat je moeder er helemaal niets van durft te zeggen! Carrie durft voor haar zusje Emma wel te vechten.
Vooral de plek van de juf is zo herkenbaar. Je weet dat het kind thuis geslagen wordt, maar je kunt er niets aan doen. Het zal alleen maar erger worden als het kind iets aan de juf verteld. Wat als juf naar je stiefvader toe gaat? Zal hij dan weer flippen? Eigenlijk is dat geen vraag, maar weet je dat wel zeker. Verschrikkelijk, maar het gebeurt vaker dan we denken!
Verder wil ik niet te veel over dit boek zeggen, omdat het einde zo verrassend is! Dit einde had ik echt niet verwacht, terwijl het een logische conclusie is! Alles valt ineens op zijn plek.