Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Op onderzoek uit

Vydnic 27 december 2019
Eerste boek dat ik van deze schrijver lees (ik tel Harry Potter niet mee) en zeker niet de laatste.

Goed opgebouwd verhaal.
Het zit Strike niet mee en eigenlijk kan hij zich geen secretaresse veroorloven, maar hij kan ook geen nee zeggen tegen Robin.
Gelukkig wordt hij dan aangenomen voor een zaak door de broer van Lula. Lula heeft zelfmoord gepleegd, toch?
Strike gaat op zoek omdat hij het geld kan gebruiken, maar gedurende het onderzoek wat je als lezer op de voet kan volgen komt hij tot de ontdekking dat het waarschijnlijk geen zelfmoord was, maar hoe zit het dan.

Boek wat ik moeilijk weg kon leggen. Ik wilde weten wat er nog meer zou gebeuren.
Boek met spanning en humor.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Vydnic

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.