Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Geweldige verhalen, wonderschoon geschreven

Anne van Bergen 23 juni 2018
Paul Christiaan Smis heeft een hele mooie, bijna poëtische schrijfstijl waardoor je als lezer wordt meegenomen in een kleurrijk tafereel waar menselijke gevoelens heel levendig worden beschreven. Je voelt de emoties die de personages ervaren, zoals dat van een jongetje die verdwaald tijdens een grote storm of een priester die wordt gedwongen te helpen tijdens een kadaversynode.

Met veel gevoel en humor brengt de auteur echt verhalen tot leven en dat is een kunst. Tuurlijk is het ene verhaal leuker dan het andere, maar geen enkel verhaal verveelt. Ik heb het boek in een hoog tempo gelezen, binnen een week, maar misschien leent een bundel zich als deze beter om in een rustiger tempo te lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Anne van Bergen

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.