ADHD als excuus voor misstappen

Gebaseerd op ervaringen van de auteur

Literatuur & Romans Feelgood Kind & Jeugd

De hoofdpersoon is impulsief, onrustig, kan zich moeilijk concentreren, heeft slaapproblemen, stort zich in allerlei avonturen en speelt met de dood.
We omschrijven de gebeurtenissen en vragen ons af, hoe het zit met zijn vrije wil en verantwoordelijkheden. Is zijn gedrag te verklaren?
Samen met zijn vrienden onderneemt hij allerlei avonturen. Tijdens hun eerste survivaltocht gaan ze de natuur in, zonder eten en drinken mee te nemen. De verschillen tussen de vrienden komen, tijdens deze overlevingstocht, tot een climax.
De verhalen zijn gebaseerd op ervaringen van de schrijver. Hij kijkt terug en vraagt zich af, of hij het ADHD stempel ten onrechte gebruikt heeft als excuus.
Wat komt er van hem terecht? Belandt hij in de criminaliteit, rond hij een opleiding af, vindt hij een passende baan, een partner en komen er in de loop der jaren opmerkelijke veranderingen in zijn gedrag?

Uitgeverij
Brave New Books
Imprint
Brave New Books
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
12-02-2025
Laatste editie
11-07-2025
ISBN
9789465200804
Aantal pagina's
156
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht