Asymmetrie

Literatuur & Romans

Lisa Halliday licht in haar roman ‘Asymmetrie’ de wanverhoudingen van onze huidige tijd uit en rekt de grenzen van fictie tot het uiterste op.
New York, 2003. Alice, een jonge redacteur met schrijfambities, krijgt een verhouding met Ezra Blazer, een wereldberoemde, veel oudere schrijver.
Heathrow Airport, 2008. Amar, een Irakees-Amerikaanse econoom die onderweg is naar zijn broer in Koerdistan, wordt vastgehouden en brengt het laatste weekend van het jaar door in het niemandsland achter de douane.
De subtiele connecties tussen deze personages, die ogenschijnlijk niets met elkaar te maken hebben, worden langzamerhand onthuld in deze speelse, tedere debuutroman. The New Yorker sprak van een literair fenomeen, en noemde de roman betoverend. In 2017 ontving ze een Whiting Award voor fictie.

Uitgeverij
Atlas Contact, Uitgeverij
Imprint
Atlas Contact
Uitgegeven als
Paperback • Ebook
Eerste editie
14-09-2018
Laatste editie
12-06-2019
Vertaald door
Lisette Graswinckel
ISBN
9789025450823 • 9789025450830 • 9789025457488
Aantal pagina's
336
Taal
Nederlands
debuut

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht