Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Dat waren nog eens tijden

Kamagurka is een meester in dagelijks het nieuws op de schop nemen in één rake tekening. Maar wekelijks maakt hij voor De Groene Amsterdammer en Humo ook verhalende beeldcolumns, waarin hij zijn onderwerp van verschillende kanten beschouwt en becommentarieert. Deze absurdistische vertellingen over de actualiteit bieden ons een satirische kijk op de werkelijkheid. In Dat waren nog eens tijden zijn de beste van deze tekeningen op groot formaat verzameld.

Toon details

Schrijf een recensie

Is Dat waren nog eens tijden het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.

Reageren op Dat waren nog eens tijden

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.