De chocoladevilla
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0

De chocoladevilla

0

Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 35 Favoriet 0 Recensies 0
Feelgood   Topics 0

Voor de lezers van Corina Bomann, Marie Lamballe en Lucinda Riley

Stuttgart, 1903. Als dochter van een chocoladefabrikant leidt Judith Rothmann een bevoorrecht leven in de luxe villawijk Degerloch. Je zou kunnen zeggen dat ze alles heeft wat haar hartje begeert. Chocolade maken zit in haar genen: Judith brengt elke vrije minuut door in de fabriek van haar vader om recepten te ontwikkelen voor nieuwe lekkernijen. Ooit zal zij het familiebedrijf overnemen. Althans, dat was wat ze altijd dacht. Maar deze perfecte façade is bedrieglijk.

Haar vader blijkt andere plannen te hebben; hij heeft een geschikte huwelijkskandidaat voor haar op het oog – een man bij wie ze nooit iets tekort zou komen, maar van wie ze nooit zou kunnen houden. Dan kruist de charismatische Victor Rheinberger, die een nieuw leven wil opbouwen in Stuttgart, onverwacht haar pad. Werken voor het familiebedrijf betekent een leven zonder Victor. Kiest Judith voor haar dromen of voor de liefde?

De chocoladevilla in de pers

‘Het begin van een geweldige nieuwe familiesaga. Liefdevol verteld en precies wat je zoekt voor gezellige uurtjes leesplezier.’ Neue Welt

‘Je krijgt er passie voor lezen van.’ Closer

‘Zoete start van een verleidelijke familiesaga.’ TV für mich

+


Genre
Feelgood
Vertaalde literaire roman, novelle
Historische roman (populair)
Serie
Chocoladevilla (1)
Vertaald door
Jolanda te Lindert
Aantal pagina’s
432
Uitgeverij
Boekerij
Eerste editie
15 februari 2022
Laatste editie
15 februari 2022
ISBN
9789022594162 , 9789402317572


Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Linda
Rapporteer deze bijdrage



Reacties op: De chocoladevilla

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken