0000414125_De_erfenis_2_710_130_0_0
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 0 4 2 3 0 2 1 1 0

De erfenis

3

Gelezen 3 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 3 Favoriet 0 Recensies 1
Feelgood   Topics 0

Hilarische romcom voor fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella.
Mallory’s leven ligt in puin. Haar huwelijk is op de klippen gelopen, ze is haar baan kwijt, en ze moet als dertiger weer bij haar niet erg hartelijke ouders gaan wonen. Dan overlijdt ook nog eens haar favoriete oudtante Maggie, de enige in haar familie die haar altijd door dik en dun heeft gesteund.
Maggie blijkt haar huis aan Mallory te hebben nagelaten. Mallory leeft weer helemaal op: een project om mee aan de slag te gaan en haar zelfvertrouwen op te krikken. Tot ze erachter komt dat het huis in rampzalige staat is: het staat tot aan de zolder vol met troep, en er moet bizar veel onderhoud plaatsvinden. Dan komt ook nog eens haar knappe maar barse buurman op niet al te vriendelijke toon eisen dat ze per direct het gras in de voortuin maait.
Waar is ze aan begonnen?

+


Genre
Romantiek
Romantiek
Aantal pagina’s
289
Uitgeverij
Volt
Eerste editie
14 oktober 2021
Laatste editie
14 oktober 2021
ISBN
9789021448336


Boekinformatie wijzigen


Recensies (1)

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: De erfenis

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken