De k van kerst

Vonken, foute truien en verrassingen

Hebban Rank 8976 Literatuur & Romans Feelgood

Wanneer kleuterjuf Maartje de leiding krijgt over het jaarlijkse kerstdiner op school, ziet ze dat als dé kans om er een sprookje van te maken. Maar haar collega Benjamin? Die lijkt allesbehalve een kerstfan. Terwijl de vonken tussen hen eerder botsen dan sprankelen, droomt Maartje van rust: geen jengelende kleuters, geen bemoeizuchtige ouders, geen gedoe.

Na het kerstdiner pakt ze opgelucht haar koffers om de feestdagen door te brengen in het pittoreske dorp van haar beste vriendin Pleun. Knusse straatjes, twinkelende lichtjes, kerstkoekjes bij de open haard-eindelijk kan ze ademhalen.

Tot Benjamin onverwacht opduikt. Wat doet híj hier, midden in haar kerstvakantie?

Lukt het Maartje om de rust te krijgen waar ze zo naar verlangt, of zorgt zijn plotselinge verschijning voor een kerst vol verrassingen?

Uitgeverij
De Verhalenfabriek
Uitgegeven als
Ebook
Eerste editie
05-11-2025
Laatste editie
05-11-2025
ISBN
9789465270470
Aantal pagina's
120
Taal
Nederlands
Hoogste positie Hebban Rank 8013

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht