Advertentie

De taarten van Marie

31
Gelezen 33 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 22 Favoriet 2 Recensies 5
Literatuur & Romans Artikelen 1 Lijsten 1 Spots 3   Topics 0

Deze heerlijke roman speelt in op dé trend van dit jaar: bakken! Claire Sandy schreef met `De taarten van Marie een feelgoodroman voor iedereen die van bakken of van eten houdt. Voor fans van Jill Mansell, Nicky Pellegrino en Sarah-Kate Lynch. Marie Dunwoody probeert alle bordjes draaiende te houden: haar tandartspraktijk (haar concurrent betrekt een pand in de straat), haar huwelijk (haar mans baan staat op de tocht), haar tienerzoon Angus (die duidelijk iets verzwijgt, maar wat?) en haar negenjarige tweeling Iris en Rosie (die op hun eigen manier voor het gezin zorgen). Ondertussen komt ze overal haar buurvrouw tegen, de perfecte Lucy die haar leven in balans heeft en geroemd wordt om haar bakkunsten. Marie voelt dat ze faalt. Maar dan krijgt ze het beste bakboek aller tijden in handen en weet de oplossing: als ze de perfecte cake kan bakken, dan volgt de rest vanzelf! Claire Sandy woont met haar gezin in Surrey. Ze houdt van bakken, schrijven, eten en voert met haar negenjarige dochter diepzinnige gesprekken over de belangrijke dingen in het leven toevallig ook allemaal dingen die ze bij het schrijven van dit boek kon gebruiken.

Genre
Literatuur & Romans
Vertaalde literaire roman, novelle
Oorspronkelijke titel
What Would Mary Berry Do?
Uitgeverij
de Fontein
Laatste editie
30 september 2014
ISBN
9789026136979 , 9789026136986 , 9789026136986
+

Boekinformatie wijzigen

Lezerswaarderingen

5 1 4 9 3 15 2 3 1 3

Artikelen over De taarten van Marie

  Meer artikelen

Door lezers

Fabulous Feelgood! / Lezen, koken en bakken
24 april 2018 20 reacties
Fabulous Feelgood! / Blind date met een bieb boek #5
11 april 2018 17 reacties
  Meer artikelen van lezers

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic

Recensies

Keuze van de redactie
Kamila Straatsburg Hebban Recensent

Familie, buren, werk en liefde, maar vooral veel...taarten

door: Kamila Straatsburg 1 reactie 1 like

De taarten van Marie is het eerste boek van de Engelse schrijfster Bernadette Strachan, dat verschijnt onder het pseudoniem Claire Sandy. Bij het boek is een los blanco receptenschrift gevoegd, met daarin de recepten voor de succestaarten van Marie.

Marie Dunwoody, een chaotische huisvrouw met man...

Diana Mom Hebban Recensent

Een chicklit om je vingers bij af te likken

door: Diana Mom 1 like
Na het lezen van De taarten van Marie is het niet gek dat schrijfster Claire Sandy zelf ook graag kookt. Claire woont met haar gezin in Surrey. Ze brengt haar tijd door met bakken, schrijven, eten en het voeren van diepzinnige gesprekken met haar dochter. Haar eigen leven was dan ook de inspiratie...

Een roman als een lekkere roze koek

door: Jacqueline Smit 1 like

De lekkere roman De taarten van Marie leest inderdaad heerlijk weg! Het is een feelgood-roman voor iedereen die van lekker eten houdt en dan vooral van bakken - de trend van dit moment natuurlijk, met succesvolle televisieprogramma’s als Heel Holland Bakt.

De Engelse Claire Sandy schreef met De...

De taarten van Marie

door: Zahira 1 like
Ik heb er echt heel lang over gedaan om dit boek uit te krijgen alleen maar om deze recencie te kunnen schrijfen. En ook echt sorry voor de mooie recencies hierboven, maar dit was voor mij de slechtste en saaiste chicklit die ik ooit gelezen heb en geloof mij dat zijn er heel veel. Ik had er hoge...

Was er gauw klaar mee

door: Leonie 1 like
Als ik het boek moest samenvatten zou ik het als Volgt doen: Marie heeft een man, drie kinderen en een complex, wil graag taarten bakken omdat de buurvrouw dat zo goed kan en ze daar jaloers op is. Ze ploetert het boek door en bakt uiteindelijk de perfecte cake/ taart, terwijl ondertussen ze ook...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook