Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

De filosofie, van Socrates tot Galileï

Na het enorme succes van de graphic novel Sapiens van Yuval Noah Harari, verschijnt bij dezelfde Franse uitgever, Éditions Albin Michel, de stripversie van het meesterwerk van Jostein Gaarder: De wereld van Sofie. In oktober van dit jaar zal het boek gelijktijdig in 15 talen verschijnen. Scratch is erg trots de Nederlandstalige versie te mogen uitgeven.

In Nederland is het origineel dat in 1994 werd uitgebracht al aan zijn 75ste druk toe en is daarmee al bijna 30 jaar een geliefd boek. Dit nieuwe, prachtige beeldverhaal maakt de belangrijke materie op een andere manier toegankelijk. Nieuwe le-zersgroepen, maar ook zij die in het verleden in De wereld van Sofie heb-ben verkeerd, zullen zonder twijfel ge-nieten van de door Gaarder zo boeiend vertelde geschiedenis van de filosofie.

We hebben om het lijvige origineel op nieuwe wijze te presenteren twee delen nodig. Deel 1 verschijnt in oktober 2022. Deel 2 in oktober 2023.

NAAR HET BOEK DAT WERELDWIJD MEER DAN 50 MILJOEN KEER WERD VERKOCHT'

Zabus en Nicoby maken meesterlijk gebruik van het medium strip om weer nieuwe lezersgroepen aan te spreken

Toon details

Recensies (3)

Meer recensies

Schrijf een recensie

Is De filosofie, van Socrates tot Galileï het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op De filosofie, van Socrates tot Galileï

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.