Een krui-tocht, over Aarde

Literatuur & Romans

Dichter Jan Kleefstra vergezelde Henry Mentink tijdens diens Krui-tocht over Aarde in het voorjaar van 2022. Het werd een voettocht met een kruiwagen vol aarde, van Varik in de Betuwe naar de Franse hoofdstad.
De wandeltocht van ruim vijfhonderd kilometer kende als eindpunt het hoofdkantoor van UNESCO in Parijs. Henry stelde de VN-organisatie, die waakt over culturele en natuurlijke monumenten, voor om de hele Aarde op de Werelderfgoedlijst te zetten. Dat deed hij uit de grond van zijn hart.
Jan beschrijft op poëtische wijze de tocht van 45 dagen die hij deels daadwerkelijk meeliep; alle andere dagen was hij er virtueel bij.
‘Dit boek van Jan maakt het geheel tot een voorstelling van de Aarde die roept om gehoord en gezien te worden’, zegt Henry.
Voor wie dit boek nu vasthoudt: welkom bij de voorstelling.

Uitgeverij
Uitgeverij The Optimist B.V.
Imprint
Uitgeverij The Optimist B.V.
Uitgegeven als
Hardcover
Eerste editie
20-03-2023
Laatste editie
22-03-2023
ISBN
9789082832754
Aantal pagina's
112
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht