Eet als een expert

Met meer dan 150 makkelijke recepten

Hebban Rank 8173

Groene smoothies, Goijibessen, speltbrood.. De voedselhypes vliegen je tegenwoordig om de oren, wat is nu echt een gezond eetpatroon?

Eet als een expert is het superhandige, inspirerende handboek van de experts van I'm a foodie. Marijke Berkenpas, Gaby Herweijer, Jolien Klamer en Liesbeth Smit scheiden de zin en onzin van voedselhypes van elkaar. Ze leggen uit welke voeding gezond is en waarom. Met lekkere ideeën voor ontbijt tot diner en handige weekschema's. I'm a foodie maakt wetenschap lekker!

  • Met meer dan 150 recepten
  • Ontbijt, lunch en diner
  • Handige weekschema's
  • Makkelijk en gezond

I'm a foodie is hét online platform over voeding. Een team van diëtisten, voedings- en gezondheidswetenschappers analyseert alle trends en hypes op kritische wijze en vertaalt ze naar haalbare adviezen en recepten.

"Als je in de voetsporen van deze vier gezondheidsamazones treedt, dan maak jij straks zelf goed onderbouwde keuzes, en eet je als een expert". - Prof. dr. Frans J. Kok. emeritus professor Voeding en Gezondheid Wageningen University.

Dit boek is een perfect cadeau voor iedereen die van gezond en lekker eten houdt! Ter gelegenheid van een verjaardag, sinterklaas, Kerstmis of gewoon zomaar.

Uitgeverij
VBK Media
Imprint
Kosmos Uitgevers
Uitgegeven als
Paperback • Ebook
Eerste editie
09-05-2016
Laatste editie
06-11-2018
ISBN
9789021561523 • 9789021571539 • 9789021577890
Aantal pagina's
176
Taal
Nederlands
Hoogste positie Hebban Rank 8115

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht