Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Gisteren was ik de maan

Noor Unnahar is een jonge vrouwelijke stem vol kracht en diepte. Haar bundel Gisteren was ik de maan cirkelt rond thema's zoals liefde en verlies, het creëren van kunst en de worsteling om je eigen stem te vinden. Noors werk varieert van beknopte universele waarheden tot bloemig proza dat haar erfgoed verkent: wat het betekent een fysiek en emotioneel huis te zijn en de intieme en pijnlijke dans van zelfontdekking. Haar schare fans blijft maar groeien en telt alleen op Instagram al 145.000 volgers.

Noor Unnahar is een moderne poëet van 21 jaar. Ze is geboren in Karachi, Pakistan.

Toon details

Recensies (1)

Schrijf een recensie

Is Gisteren was ik de maan het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.

Reageren op Gisteren was ik de maan

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.