Het kerstgevoel

Literatuur & Romans Feelgood

Holly is al een hele tijd op zoek naar de speelgoedrobot die haar zoontje graag wil hebben. Tijdens het winkelen op kerstavond ziet ze in een speelgoedwinkel er eindelijk eentje staan, de allerlaatste. Voor ze de doos kan pakken, grist een meneer het pakje voor haar neus weg. Hij mag dan erg knap zijn, Holly is vastbesloten de robot niet van zich te laten afpakken.

De winkelmanager heeft een voorstel: Holly en Bryce, de knappe man, mogen de strijd aangaan voor wie het pakje mag kopen. Ze gaan allebei gekochte cadeautjes inpakken, en degene die aan het eind van de dag de meeste fooien heeft verzameld voor het goede doel, is de winnaar.

Holly en Bryce gaan ervoor en trekken alles uit de kast in de strijd om de robot. Maar ondertussen leren ze elkaar ook een klein beetje kennen, en komen ze erachter dat ze misschien toch meer met elkaar gemeen hebben dan ze dachten.

Uitgeverij
Singel Uitgeverijen
Imprint
Love Books
Uitgegeven als
Ebook • Audioboek
Eerste editie
21-11-2024
Laatste editie
21-11-2024
ISBN
9789021491448 • 9789062223619
Aantal pagina's
39
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht