Advertentie
Het lied van mij en jou

Het lied van mij en jou

23
Gelezen 27 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 36 Favoriet 0 Recensies 3
Literatuur & Romans Spots 3   Topics 0
‘Een lied van mij en jou’ van J.D. Barrett is een heerlijke roman voor lezers van Jill Mansell en Santa Montefiore.
Zoë werkt in een hospice, waar ze met haar harp de patiënten begeleidt, ook op hun laatste reis. Het is een baan waarin ze de vervulling vindt die in de rest van haar leven ontbreekt: ze heeft al vijf jaar een hopeloze relatie met een man die niet voor haar durft te kiezen, woont nog steeds in haar ouderlijk huis, en durft, sinds een paniekaanval op het podium, haar baan als concertharpist niet meer op te pakken.
Maar deze nieuwjaarsdag besluit ze het roer om te gooien. Terwijl haar beste vriendin (onvermoeibaar op zoek naar De Ware) en haar broer (hopeloos verliefd op iemand die zijn gevoelens niet beantwoordt) haar toejuichen vanaf de zijlijn, neemt Zoë het heft in eigen handen. Want het idee van een nieuw begin klinkt haar als muziek in de oren…
‘Wat een prachtig boek. Mooi van stijl en met aansprekende personages. Een boek om in één ruk uit te lezen.’ Goodreads.com
‘Deze roman van J.D. Barrett is een plezier om te lezen en smaakt naar meer! Weet precies de goede snaar te raken.’ Melbourne Times Weekly

Genre
Literatuur & Romans
Vertaalde literaire roman, novelle
Vertaald door
Ineke van Bronswijk
Aantal pagina’s
304
Uitgeverij
De Fontein Romans & Spanning
Laatste editie
02 april 2019
ISBN
9789026144523 , 9789026144530
+

Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Esther Jansen
Rapporteer deze bijdrage

Door lezers

Fabulous Feelgood! / Boeken waar wij naar uitkijken in juli
04 juli 2019 16 reacties
Fabulous Feelgood! / Eurovisie Songfestival: Boeken met een deuntje
14 mei 2019 9 reacties
Fabulous Feelgood! / Nieuw in april!
02 april 2019 47 reacties
  Meer artikelen van lezers

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic

Lees verder




Recensies

Keuze van de redactie

Als muziek in de oren?

door: Kim Saris

J.M. Barrett geeft haar lezers precies wat ze kunnen verwachten met zo’n cheesy titel als Het lied van mij & jou. Barrett mixte enkele ingrediënten van een liefdesroman (jonge vrouw, onzeker over werk, huisvesting en liefde met een ietwat eigenaardige familie) en stopte er een vleugje nieuwigheid...

Het lied van mij en jou? Maar van wie dan?

door: BrigitteM 1 like
J.D. Barrett schrijft naast romans ook scripts voor tv en films. Ze leeft tussen Sydney, Byron Bay en Los Angeles. ‘Het lied van mij & jou’ is de tweede roman van Barrett. Hierin maken we kennis met de 34-jarige hoofdpersoon Zoë Witt. Zoë werkt in een hospice waar ze muziek maakt op haar harp...

Alles is net niet

door: Boekleven 1 like
Hoofdpersoon Zoë werkt in een hospice. Zij speelt hier op haar harp voor patiënten. Deze insteek vond ik origineel en volgens mij kan je hier vele mooie kanten mee op, daarom trok het boek mij aan en wilde ik het graag lezen. Helaas viel het mij een beetje tegen hoeveel Barrett hier uiteindelijk...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook