Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Het vooroudergevoel

De leukste manier om onze geschiedenis te ontdekken

Met 85.000 verkochte exemplaren is Het vooroudergevoel het succesvolste boek van Jan Blokker, Jan Blokker jr. en Bas Blokker. Aan de hand van de klassiek geworden schoolplaten van J.H. Isings vertellen de auteurs onze hele vaderlandse geschiedenis, van de prehistorie tot de eenentwintigste eeuw. Informatief, amusant en met een vleugje nostalgie.

Jan Blokker sr. (19272010) studeerde geschiedenis in Amsterdam en schreef voor het Algemeen Handelsblad, de Volkskrant en nrc.next. Jan Blokker jr. (1952) studeerde nieuwe geschiedenis in Amsterdam, was onder andere rector van de OSG West-Friesland in Hoorn en is publicist. Bas Blokker (1963) studeerde middeleeuwse geschiedenis in Amsterdam en is redacteur van NRC Handelsblad.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Het vooroudergevoel het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Het vooroudergevoel

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.