Meer dan 4,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Hotel Evergreen Falls
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 11 4 26 3 14 2 3 1 0

Hotel Evergreen Falls

54

Gelezen 57 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 49 Favoriet 0 Recensies 5
Feelgood Lijsten 1 Spots 4   Topics 0

Hotel Evergreen Falls is een heerlijke roman voor fans van Kate Morton en Santa Montefiore.

In 1926 is Violet een kamermeisje in Hotel Evergreen Falls. Dan wordt ze verliefd op Sam, een van de gasten, en hij op haar. Violet zet alles op het spel om bij Sam te zijn. Daar betaalt ze een hoge prijs voor...

2014. Lauren is naar de andere kant van Australië verhuisd om te ontsnappen aan haar bazige moeder. Ze huurt een appartementje vlak bij een vervallen hotel in het dorp. Lauren kan het niet nalaten om op onderzoek uit te gaan. Wat ze ontdekt verandert meerdere levens, waaronder dat van haarzelf.

Hotel Evergreen Falls is de derde roman van Kimberley Freeman, na Wilde bloemen en Walviseiland.

+


Genre
Feelgood , Romantiek
Vertaalde literaire roman, novelle
Oorspronkelijke titel
Evergreen Falls
Aantal pagina’s
384
Uitgeverij
De Fontein Romans & Spanning
Eerste editie
05 augustus 2016
Laatste editie
05 augustus 2016
ISBN
9789026139741 , 9789026139758


Boekinformatie wijzigen


Recensies (5)

Keuze van de redactie
Helma Koot Hebban Recensent

Meer dan alleen een liefdesverhaal

door: Helma Koot

‘Liefde. Geheimen. Vrijheid. Een verhaal over twee vrouwen die alles op het spel zetten om hun geluk te vinden…’. Deze tekst op de achterzijde van het boek Hotel Evergreen Falls van de Australische auteur Kimberley Freeman belooft een romantisch en tegelijkertijd spannend verhaal. En die belofte...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Hotel Evergreen Falls

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken