Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Lhbtqia+ik

‘Ik heet George, maar ze noemen me Sjors. Jezus. Was ik maar veertig jaar later geboren. Ik had jong willen zijn in deze tijd en niet in die van mij. Nu ben ik een ouwe lul die vanbinnen eigenlijk een jong kutje is. Of weet ik veel. Ik heb nooit echt geweten wat of wie ik ben. In wezen ben ik van alles door elkaar heen en dat verandert ook nog eens elk half uur. Ik kan me een klein verlegen meisje voelen of een enorme macho, een rustige volwassene of een hysterische kleuter. Ik ben het allemaal, maar het is pas kort dat ik zo mag zijn. Van mezelf, omdat het mag van de wereld. De regels van het spel zijn zo enorm veranderd de laatste jaren. Het is net alsof alles zich volledig aan het vernieuwen is.’

Lhbtqia+ik is een onmodieus boekje over een modieuze tijd, dat laat zien dat er meer mensen zijn dan genders en dat liefde vaak alleen maar diep van binnen zit.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Lhbtqia+ik het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Lhbtqia+ik

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.