Ondeugdelijke Spiegeling

werklust

Literatuur & Romans Non-Fictie

Nadat Paul bij een grote en ingrijpende bedrijfsreorganisatie met twee handen de gelegenheid aangrijpt een gouden handdruk in ontvangst te nemen, verandert het leven van de succesvolle veertiger in een rap tempo. Via een wat oudere hartsvriendin komt de aantrekkelijke en sympathieke liefhebber al snel in aanraking met een andere generatie vrouwen en de wereld van verleiding, seks en intriges. Onder de vleugels van de invloedrijke Elise groeit Paul razendsnel uit tot één van de meest succesvolle mannen van The International Men's Agency. Een flitsende job die zijn leven onverwacht en compleet zal veranderen!

Ondeugdelijke spiegeling is de tweede roman van de Nederlandse schrijver Rolf van der Leest (1967) en maakt daarmee zijn debuut bij Uitgeverij Aspekt. Nadat in 2015 zijn autobiografische roman Verslikt in het leven verscheen, lonkte hem de ongeremde vrijzinnigheid van fictie, surrealisme en erotica. Werken vanuit het onderbewuste libertijns denken, dat Rolf in staat stelt onthullende en suggestieve voorstellingen te creëren. Een roman met een sterk thriller-achtig plot, welke vanuit een haast zinsbegoochelende schrijfvrijheid tot stand is gekomen. Anders denken, anders schrijven.

'Ondeugdelijke spiegeling is vlot en toegankelijk geschreven met heldere dialogen. Een krachtig verhaal waar onmiskenbaar een les uit te halen is.' - Wendy Wenning, passievoorboeken.com

Uitgeverij
Aspekt B.V., Uitgeverij
Imprint
Aspekt B.V., Uitgeverij
Uitgegeven als
Paperback • Ebook
Eerste editie
22-01-2016
Laatste editie
22-01-2016
ISBN
9789461538604 • 9789464626704
Aantal pagina's
209
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht