Advertentie
Photographer of the lost

Photographer of the lost

0
Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 0 Favoriet 0 Recensies 0
Literatuur & Romans   Topics 0
Perfect for fans of The Tattooist of Auschwitz and Birdsong, The Photographer of the Lost is an epic novel of forbidden love, loss and the shattered hearts left behind in the wake of the First World War.
Genre
Literatuur & Romans
Aantal pagina’s
512
Uitgeverij
Simon & Schuster UK
Laatste editie
31 oktober 2019
ISBN
9781471186899
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners
E-book prijsvergelijker

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic