Advertentie
Photographer of the lost
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0

Photographer of the lost

0

Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 0 Favoriet 0 Recensies 0
Literatuur & Romans   Topics 0
Perfect for fans of The Tattooist of Auschwitz and Birdsong, The Photographer of the Lost is an epic novel of forbidden love, loss and the shattered hearts left behind in the wake of the First World War. +


Genre
Literatuur & Romans
Literaire fictie algemeen
Aantal pagina’s
512
Uitgeverij
Simon & Schuster UK
Eerste editie
31 oktober 2019
Laatste editie
31 oktober 2019
ISBN
9781471186899


Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners



Reacties op: Photographer of the lost

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken