Kwijt

Bad Girls Reeks Boek 1

Feelgood

Nina
Ik hou van mijn leven. Aantrekkelijk, jong en slim, de wereld is mijn speeltuin. Maar verliefd worden, dat is geen optie. Als ik de knappe en mysterieuze CEO Sebastian Strong ontmoet, heb ik een duidelijk plan voor ogen: hem verleiden tot een nacht van wilde passie en vervolgens weer de deur uit lopen. Ik zal hem hebben. Hij weet het alleen nog niet.

Sebastian
Voor de buitenwereld ben ik de man die alles onder controle heeft. Ik zie er goed uit, ben rijk en heb macht. Ik ben degene die de lakens uitdeelt … en tussen de lakens spreiden de dames maar wat graag de benen voor me. Maar ik ben veel meer dan dat.
Ik observeer. Ik analyseer. Ik plan. Ik hou van een uitdaging en ik sta op het punt om het belangrijkste plan in mijn leven ooit uit te voeren: Nina de mijne maken. En niet alleen voor één nachtje.
Dit is zoveel meer dan een uitdaging. Het is de rest van ons leven dat op het spel staat.

Uitgeverij
Mijnbestseller B.V.
Imprint
Bad Girl Books
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
06-09-2017
Laatste editie
20-11-2024
ISBN
9789082738551 • 9789082738575 • 9789402166194 • 9789403772912
Aantal pagina's
228
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht