Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Wijnkenner in een weekend

In heldere woorden en met een glimlach maakt Hubrecht Duijker je wegwijs in de wereld van de wijn. En wel zó slim en zó snel dat je jezelf na pakweg anderhalve dag wijnkenner kunt noemen - omdat je dan meer weet dan misschien wel 90 procent van alle andere wijndrinkers.
Deze hogesnelheidscursus is zeer divers. Want de wijnkenner in spé gaat lezen, luisteren en proeven. En na afloop kan een online test worden gedaan. Bijna spelenderwijs leert men o.a.:

*Hoe je veel voorkomende wijnsoorten kunt herkennen
*De kunst van het proeven
*Waar de beste wijnen vandaan komen
*Praktijktips voor wijn-spijscombinaties
Toon details

Schrijf een recensie

Is Wijnkenner in een weekend het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Wijnkenner in een weekend

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.