Meer dan 4,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Writers and lovers
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 2 4 8 3 3 2 0 1 0

Writers and Lovers

13

Gelezen 13 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 15 Favoriet 0 Recensies 2
Literatuur & Romans Spots 1   Topics 0
For fans of Sally Rooney and David Mitchell, Writers & Lovers is the insightful novel from Lily King, the author of the New York Times Bestseller Euphoria. +


Genre
Literatuur & Romans
Literaire fictie algemeen
Aantal pagina’s
320
Uitgeverij
Picador UK
Eerste editie
03 maart 2020
Laatste editie
12 maart 2021
ISBN
9781529033113 , 9781529033137


Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Marieke Scheers
Rapporteer deze bijdrage


Recensies (2)

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Writers and Lovers

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken