Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Zoete spruiten

Niets is leuker dan samen met het gezin te genieten van een heerlijke maaltijd. Dan is het belangrijk dat iedereen de gerechten ook echt lekker vindt. Kinderen hebben daar andere ideeën over dan volwassenen. In Zoete spruiten geven kinderen hun ongezouten mening over wat ze wel en niet lekker vinden. Roberta gaat met die informatie aan de slag. Ze maakt gerechten die qua smaak, kleur, textuur en presentatie
aansluiten bij de beleving van kinderen, maar die ook voor volwassenen aantrekkelijk zijn. En ze geeft tips - zoals samen koken - om van elke maaltijd een feestje te maken.

Zoete spruiten is een vrolijk boek dat zorgt voor blije kinderen en ouders.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Zoete spruiten het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Zoete spruiten

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.