Lezersrecensie
de verovering
Het concept van dit verhaal vond ik meteen heel sterk. Tweelingzussen, identiek aan elkaar en een familie die opgesplitst in de huizen woont. Tot op een dag Ellie Odebrecht sterft. Het is voor haar dat er een tweelingzus gebouwd is. Al snel komt de privédetective Henri op het toneel en blijkt niet alles te zijn zoals gedacht.
Alle elementen dus om een sterk verhaal neer te pennen. En ook als is de schrijfstijl van de auteur enorm vlot -het tempo ligt vooral in het begin van het boek erg hoog - en las ik dit boek in een keertje uit, soms voelde het een beetje te rommelig. Ik miste wat meer structuur in het verhaal.
Een ideaal boek om je met een dekentje op de bank te zetten op een druilige dag. Ideaal als een tussendoor boek en op je zinnen te verzetten.