Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Anke Egberts 13 mei 2014
Ik heb een beetje zitten twijfelen tussen 3 en 4 sterren. Ik vind Niemand vertellen op zich een goed boek. Het leest vlot weg, is spannend en heeft de nodige wendingen waardoor je als lezer regelmatig de verkeerde kant opgestuurd wordt.
Het einde vond ik enigszins tegenvallen. Het aantal wendingen is zo hoog, dat ik het onnodig irritant en ook een beetje ongeloofwaardig begon te vinden. Het einde is redelijk voorspelbaar en ik vond het behoorlijk afgeraffeld.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Anke Egberts

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.