Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De anti-schermpolitie

borduitboekaan 06 augustus 2024
Mia heeft een grote broer, maar helaas heeft hij de laatste tijd geen oog meer voor haar. Hij zit met zijn neus vastgeplakt aan schermpjes. Gelukkig bestaat er zoiets als de anti-schermpolitie. Mia twijfelt geen moment en neemt contact op met deze specialisten. Ze zetten alles op alles om Luca los te weken van zijn scherm. Hij blijkt een nogal hardnekkig geval... maar met dank aan de vindingrijkheid van zijn zusje lijkt het toch te gaan lukken.

Een grappig prentenboek wat je goed in kan zetten rondom thema's als schermgebruik, mediawijsheid e.d. bij kleuters. De illustraties zijn erg kleurrijk en aantrekkelijk. Misschien hebben de kleuters zelf ook goede ideeën om Luca's aandacht te trekken?

Reageer op deze recensie

Meer recensies van borduitboekaan

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.